Scroll Top

SZUKAMY
WSPARCIA
DLA NASZEGO ZESPOŁU.

Blömer Fleisch GmbH jest prowadzonym przez właściciela zakładem uboju i rozbioru mięsa. Jako kompetentny pracodawca we wszystkich dziedzinach produkcji i przetwarzania produktów mięsnych oferujemy pracę jako przedsiębiorstwo najwyższej jakości.

SPRZEDAWCA

Zadania:

Aktywna sprzedaż telefoniczna mięsa świeżego i mrożone, obsługa klienta i pozyskiwanie nowych klientów, czynności administracyjne w dziale sprzedaży

Oczekiwania:

/ Dobra znajomość języka niemieckiego

/ Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymogiem

/ Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymogiem

/ Wymagane prawo jazdy kat. B

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zadania:

Rozbiór i obróbka elementów mięsa wieprzowego

Zapewniamy:

Pełny lub niepełny etat (ew. zmiana dla osób opiekujących się dzieckiem (Mutti-Schicht))

PRACOWNIK MAGAZYNU WYSYŁKOWEGO / KONSYGNACYJNEGO

Zadania:

Przygotowanie towaru do transportu Ważenie i pakowanie towarów

Zapewniamy:

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO ZESPOŁU I APLIKUJ DO NASZEJ FIRMY!